Čeka nas vikend finalnih kvalifikacija za svetsko IeSF
prvenstvo! Priključite se live prenosu 14. i 15. avgusta

 

Pred nama je vikend koji će odlučiti reprezentativce Republike Srbije na
evropskim kvalifikacijama za ovogodišnje IeSF prvenstvo! Uključite se u live prenos
na Klan RUR YouTube kanalu 14. i 15. avgusta od 11h i uživajte u
uzbudljivim CS:GO, Dota 2, PES i Tekken mečevima!
Približavamo se kraju sezone ovogodišnjih IeSF kvalifikacija, a uskoro ćemo
saznati ko će sve predstavljati Srbiju na regionalnim kvalifikacijama za svetsko
IeSF prvenstvo u Izraelu.
SESE je održao po dve runde kvalifikacija za 4 različite igre koje će se igrati na
svetskom prvenstvu – Counter Strike: Global Offensive, Dota 2, PES 21 i Tekken
7. Najbolji takmičari su se plasirali u veliko finale, odakle pobednici idu na
regionalne kvalifikacije za IeSF šampionat.
Sve kvalifikacije će biti emitovane na zvaničnom Klan RUR YouTube kanalu .
Na stream-u ćete moći da vidite tačno odbrojavanje do početka, tako da ćete
znati ako budemo malo kasnili, a možete i da uključite ”Set Reminder” opciju.
Tačan raspored mečeva možete pogledati u nastavku:

14.8. 11:00h, PES 2021
Učesnici: Đorđe ”Djole95” Miličević, Milutin ”Milutin” Milenković, Predrag
pedjapedja” Stojković, Stefan ”Kepa” Slavković , Nikola ”Nottambulo
Janić, Bojan ”BokiTodor” Todorović, Aleksandar ”Krle” Krstić, Ranđel ”RMraka
Mikić

Sve dodatne informacije vezane za PES kvalifikacije pogledajte OVDE.

14.8. 18:00h, CS:GO
Timovi :
Good Game: Marko “Rema” Stojmenović, Nikola “Dragon” Bošković, Andrija
“andrix” Ljubić, Vladan “VLDN” Radević, Ivan “choiv” Živković,
4glory Esports: Luka ”c0llins” Živanović, Nemanja ”sarenii” Šarenac, Miloš
”dEE” Marčeta, Vladan ”Kind0” Mandić, Filip ”aVN” Belojica, Mihajlo ”Feedme”
Petrović (izmena),
4glory Youngest: Lazar ”Vrhovac19” Vrhovac, Bogdan ”KdaN” Krkić, Petar
‘ZeCCo” Živanović, Aleksa ”Squatch” Angelovski, Đorđe ”D0Dotb” Petrović
BUDI2: Nikola “RiiL3” Ristić, Luka “FoXy” Stamenković, Mihailo “ha0s” Igić,
Nemanja “nEMANHA” Đukić, Luka “Mangula” Živanović, Nikola “1ndzo”
Živanović (izmena)

Sve dodatne informacije vezane za CS:GO kvalifikacije pogledajte OVDE.

15.8. 12:00h, Dota 2
Tim Srbija: Aleksandar ”Alex” Diklić, Mihajlo ”MikSa” Jovanović, Srđan
”SAMOSES” Krstić, Igor ”RAPtiLe” Radičević, Aleksandar “ZoGraF” Makarić
Surim Prasad: Petar ”mali burgos” Milenković, Kosta ”miniorc00” Stankovski,
Danilo ”BoSs.Xstyle” Mulc, Mihajlo ”Mangup” Tripković, Stevan ”fonqu” Đurović
Level UP: Ivan “Ignitables” Spasić, Duško ”BoraNija” Boranijašević, Nenad
”grizine” Lukić, Nikola ”Nikolica” Mihajlović, Viktor ”Buktop” Knežević

Sve dodatne informacije vezane za Dota 2 kvalifikacije pogledajte OVDE.

15.8. 18:00h, Tekken 7:
Učesnici: Vlada ”Coldheart” Stanković, Miloš ”Milozof” Mitrić, Filip
”Homeboy” Savić, Nikola ”Void” Đurović, Aleksandar ”Tvoja Mama” Knežević,
Nikola “Vrcinac” Kuzmanović, Balša ”Balsha” Bošković, Marko
“InThisBehemothTyphoon” Krmpotić

Sve dodatne informacije vezane za Tekken 7 kvalifikacije pogledajte OVDE.

Sve IeSF kvalifikacije će biti emitovane na zvaničnom Klan RUR YouTube
kanalu .
Srećno svim takmičarima! Vidimo se za vikend!